Cennik pomocy drogowej Wrocław

Potrzebujesz pomocy na drodze? Czekamy tylko na Twój telefon i bezzwłocznie ruszamy na pomoc. Nasi przyjaźni i fachowi kierowcy oferują holowanie samochodów oraz wiele inne wszelakie usługi związane z pomocą drogową, które przedstawimy w dalszej części tekstu. 

Wrocław jest miastem o powierzchni 292,8 kmwięc trzeba mieć na uwadze możliwe spore odległości. Na terenie Wrocławia dojeżdżamy do potrzebującego szybko i mamy zdecydowanie konkurencyjne ceny. Oferujemy bez żadnych wątpliwości pełen profesjonalizm, wyrozumiałość i mobilizację do pomocy.

Posiadamy wysokiej jakości sprzęty, które są niezawodne podczas przeróżnych akcji ratowniczych. Dysponujemy taką flotą przystosowaną do przewozów różnych aut, że bez dwóch zdań gwarantujemy Ci bezpieczny transport Twojego auta. Poniżej przedstawiamy Państwu cennik, który jest zależny od różnych sytuacji.

W godzinach 9:00-17:00 koszty holowania powinny wynosić około 250-350 złotych lecz jest są one zależne od wielu składowych np. od tego czy wymagany do pomocy będzie dodatkowy osprzęt.

W godzinach nocnych lub podczas świąt stawka zależna jest od wielu innych czynników, do których można zaliczyć oczywiście odległość czy warunki pogodowe. Warto mieć na uwadze, że finalna kwota pomocy naszej firmy może być wyższa niż podana orientacyjna podstawa.

Poniżej przedstawiamy usługi pomocy, które pełnimy by profesjonalnie pomóc w danej sytuacji.

  • uruchomienie samochodu przy użyciu kabli rozruchowych – kwota od 150 złotych,
  • wyciąganie samochodu powypadkowo z rowu czy innego, wymagającego większej ilości sprzętu miejsca – kwota od 150 złotych,
  • dowóz paliwa na miejsce oczekiwania – w takiej sytuacji do uzgodnienia jest ilość paliwa/aktualna cena paliwa + dowóz na miejsce (odległość firmy/stacji od celu oczekiwania,
  • wymiana kół na drodze – kwota do uzgodnienia,
  • transport motocykla – kwota do uzgodnienia. 

Użycie rolek do wjazdu samochodu, który jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów to dodatkowy koszt doliczany do ceny początkowej. 

Ustawienia i polityka cookies

Informujemy, że serwis wykorzystuje pliki cookies. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się